BONUSY:

Sjednotili jsme pro vás ceny bonusu za ADSL, nový bonusový ceník (bonus můžete uplatnit pouze na příspěvek na pluginy) je zde:

1) zřízení HTS (hlavní telefonní stanice) - 1000.-

2) zřízení ISDN2U - 1500,-

3) zřízení ADSL O2, i Radiokomunikace Volný A GTS - 500 Kč
(podmínkou HTS, ISDN a O2 ADSL je čerpání služby nejméně 6 měsíců).

 

Podpora rychlého ADSL Internetu:

Při aktivaci ADSL O2 Internet Expres nebo Radiokomunikace ADSL / Telefon ve variantě Premium získáte jen od nás speciální bonus!


1. Bluetone ADSL Premium  nejrychlejší ADSL bez FUP s nejvýhodnější agregací! (Radiokomunikace a.s.)

Akce platí pro všechny ADSL a internetové služby od spol. RADIOKOMUNIKACE a.s. - Premium ADSL s i bez Voice a Premium Telefon; dále pak již méně výhodně pro Bluetone Premium Sky, Bluetone Angel, Bluetone Classic ADSL, Bluetone WiFi (u Bluetone Business, Bluetone Digitální okruh, Bluetone Frame Relay, Bluetone ATM, Bluetone MPLS jsou podmínky podstatně výhodnější a bude jednáno individuálně).

Všechny podmínky služby a momentálně platné marketingové akce operátora (např. ale nejen X měsíců zdarma, modemy zdarma apod.) zůstávají zachovány i při objednání přes nás! K objednání ADSL Internet Expres potřebujete aktivní telefonní linku v síti O2 Telefonica (bývalý Český Telecom).

Popis služby: ADSL od RADIOKOMUNIKACÍ a.s. - Bluetone Premium ADSL znáte z TV reklamy, připojení je bez tvrdého limitu s možností zrušení poplatků ČESKÉMU TELECOMU!, výhodné sazby za volání (0.95 Kč ve špičce po celé ČR a 0 Kč v síti Bluetone). Navíc není u služby Bluetone ADSL Premium uplatňována žádná politika FUP (dočasné omezení rychlosti po přenesení určitého objemu dat ani povinné zpoplatnění dat nad limit, jako to má například VOLNÝ).

Výhody: - sekněte s paušálem za telefonní linku - nižší cena proti TELECOMU a vyšší kvalita, ping, bez FUP !!!
    - až dvojnásobné rychlosti Internetu oproti Telecomu a za nižší cenu (na stejném řádku viz srovnání výše)!    
  - shodná kvalita telefonu (přes měď!) Ping 10ms  
  - Možnost až 3 nezávislých telefonních čísel za stejnou měsíční cenu (současné 2 hovorové kanály, např. FAX + TEL. apod.) - vhodné pro firmy
  - Opravdu žádný FUP a omezení přenosu dat, jako u Telecomu, kde Vás např. zpomalí na 64 kbit po stažení 1GB dat za měsíc!    
  - Opravdu žádné skryté poplatky anebo nevýhody (garantujeme), platíte jen paušál a to, co provoláte, nic víc!      
    - Už žádné faktury od TELECOMU! Vše na jedné faktuře a podrobný výpis volání zdarma!      
  - Nemáte telefonní linku? A např. váš soused ji ruší? Nevadí, lze převzít i linku pozastavenou odpojenou na zkoušku a nemusíte měnit účastnictví.  
  - Služba je velmi spolehlivá a vhodná i pro firmy, vede k Vám po měděných drátech z ústředny Telecomu, kde se operátor napojí přímo na Vaše dráty!  
Bonus dle podmínek radiokomunikací Aktivace zdarma!                    
    Modem USB dostanete zdarma. Pro Profi využití a více počítačů či LAN dodáme vhodné řešení včetně LAN a WLAN za mírný doplatek!  
      *) První dvě faktury Vám nebudou účtovány (u nejlevnějšího 1Mbps snížena cena po 12 měs. na 649,- Kč)!    

Logistika akce Bluetone PREMIUM:

 1. originál smlouvy, co byste poslali na adresu Radiokomunikací (jejich "online" objednávka se vám stejně vytiskne a musíte na poštu), pošlete na námi udanou adresu firmy, pro urychlení ji zašlete nejprve mailem pro kontrolu a následně poštou - stačí nás kontaktovat (to je vše, co musíte udělat jinak proti přímému prodeji, objednávka musí jít přes tuto firmu)
 2. v takovém případě (smlouvu si sami vyplníte a pošlete na uvedenou adresu) získáte od nás navíc zdarma roční podporu na Asus WL500 zdarma
 3. získáte automaticky všechny aktuální výhody od Radiokomunikací jako při přímém prodeji a navíc od nás jako bonus plugin a roční podporu na WL500 od provozovatele této stránky
 4. spolu se Smlouvou na ADSL zasíláte v případě hlasu (varianta VOICE) současně pozemní poštou ještě nejméně
  1. výpověď TELECOMU a dále nepovinně:
  2. formulář pro uvedení v telefonním seznamu (jen když si přejete zveřejnit ve zlatých stránkách)
  3. formulář NP CAF pro přenos telefonního čísla pro službu Premium Voice (jen když si přejete přenést/zachovat stávající číslo od TELECOM / O2)
  4. Specifikaci pro speciální nastavení doplňkových služeb
   všechny tyto a další dokumenty jsou ke stažení v PDF i na www.bluetone.cz/main.php?pageid=454 případně je lze dodat v DOC podobě pro snažší vyplnění
 5. pokud potřebujete poradit, nerozumíte problematice, stačí nás kontaktovat (uveďte do mailu vždy vaše tel. číslo přípojky, dotaz a orientační čas, kdy jste na zmíněném čísle k zastižení)
Výhodná BT Premium varianta bez paušálu pro ČT měsíční cena
bez DPH
aktivace Zvýhodnění Asus WL500 plugin
a roční podpora
Bluetone Premium ADSL 2048 / 256 Voice "2007" 649 Kč/měsíc zdarma zvýhodnění na 649,- pluginy sleva 40%
Bluetone Premium ADSL 4096 / 512 Voice "2007" 849 Kč/měsíc zdarma první 2 měsíce zdarma* pluginy sleva 70%
Bluetone Premium ADSL 10240 / 512 Voice "2007" 1399 Kč/měsíc zdarma první 2 měsíce zdarma* pluginy ZDARMA

Cenové srovnání služby Bluetone Premium ADSL se službou Internet Expres společnosti Český Telecom

 1. Dovolujeme si vám nabídnout výhodný Internet bez paušálu Českého Telecomu / O2, nyní s aktivací ZDARMA a modemem (ZDARMA nebo dle podmínek Radiokomunikací), přičemž rychlost Internetu je až dvojnásobná oproti internet expres Českého Telecomu / O2, máte zájem se podívat na tuto nabídku?

K internetovým službám a produktům Bluetone Premium doporučíme i vhodná zařízení (pokud by vám nestačil jejich akční USB modem zdarma).

Pokud nemáte dostupnost služeb PREMIUM (jen okresní města), nezoufejte, podobná naše akce platí i na TELECOM Internet Express.

Pro všechny ostatní neprémiové varianty (Bluetone Classic ADSL, Sky a další) platí, že od příspěvku na full verzi 1900 se odečte jeden měsíční paušál (V té výši, na který jste uzavřeli smlouvu).

To se týká i případu, kdy navyšujete libovolnou službu Bluetone (výsledkem je rozdíl nového vyššího a starého nižšího paušálu).


2. Telefónica O2 ADSL Internet Expres

Akce platí pro všechny Internetové služby od spol. Telefonica O2: Internet Expres Impuls, Ideal, Sprint, Maxi, Broadband, Extreme, Business, Internet Expres pro firmy ... Více viz www.InternetExpres.cz

Všechny podmínky služby a momentálně platné marketingové akce operátora (např. ale nejen xx měsíce zdarma, modemy zdarma apod.) zůstávají pro vás zachovány i při objednání přes tuto stránku! K objednání ADSL Internet Expres potřebujete aktivní telefonní linku v síti ČTc/Telefonica. Pokud ji nemáte, zřídíme Vám ji a započítává se do bonusu!

Výhody služby Telecom / Telefonica O2 ADSL Internet Express pro Vás:

 1. největší pokrytí lokalit v ČR...
 2. nejkratší doba aktivace a žádné papírování, jen zavoláte nebo namailujete telefon a ref. č. a název služby a služba Vám bude aktivována zpravidla už ve lhůtě 3 - 7 dnů... V případě zájmu vám pracovník zavolá na linku, na které chcete aktivovat ADSL a vysvětlí či doporučí nejvhodnější variantu.
 3. možnost získat modem zdarma nebo za výhodnou cenu nad rámec nabídky operátora...
 4. pro maximální zjednodušení (mnoho existujících variant služeb Internet Express v ceně od 399 do 1932 Kč za měsíc) vám bude přiznán bonus na WL500 firmware až do výše 160% z měsíční ceny datové služby (ne z hovorového paušálu) bez DPH u Vámi aktivované služby (pokud bude aktivace provedena dle bodu 2.)
  Příklad: aktivujete si Internet Expres Maxi (tj. 4096/512) za 1199 Kč měsíčně bez DPH, 1199*1,60=1918,40, takže plugin a roční podporu dostanete ZDARMA!

Logistika akce ADSL Internet Expres:
je tedy podstatně jednoduší, viz bod 2.

Ochrana osobních údajů:
Z vašich dat jsou pro obchodní systém ukládány pouze původní pevnolinkové tel. číslo a příjmení účastníka, žádná další vaše data obsažená ve smlouvě si neukládáme.

Info pro prvotní kontakt


2006-2007 (c) wl500.kvalitne.cz a partneři. Poslední změna 21.11.2007